Pogoń Szczecin rocznik 2003 - strona nieoficjalna

Szczeciński finał w Poznaniu - ADIDAS

• autor: Pogon2003, 2012-05-13 10:59

W ogólnopolskim turnieju organizowanym przez firmę ADIDAS, który odbył się w Poznaniu nasi chłopcy zdobyli PIERWSZE i DRUGIE miejsce na podium. Chłopcy reprezentowali Akademię jako dwie drużyny.

AP Szczecin w składzie: Mateusz Drumlak, Filip Balcewicz, Mateusz Szamaitat, Cezary Chwastek, Wiktor Kapela, Damian Krawczyk. Kacper Łukasiak.

Pogoń Szczecin w składzie: Mikołaj Chmielewski, Damian Witkowski, Daniel Białek, Mateusz Przybylski, Michał Pokładowski, Oliwier Smuniewski, Patryk Dzienis, Olaf Korczakowski

nowa-galeria-3354503.jpg nowa-galeria-3354505.jpg nowa-galeria-3354509.jpg

W dniu 12-05-2012 nasi chłopcy z rocznika 2003 pojechali do Poznania godnie reprezentować barwy szczecińskiej Pogoni w ogólnopolskim turnieju organizowanym przez firmę Adidas. Chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny: AP Szczecin i Pogoń Szczecin.

Pierwszy mecz  chłopcy z AP Szczecin rozegrali z Lech Poznań 2003. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Szamaitat z AP Szczecin ale Lech szybko wyrównał. Chwile później straciliśmy drugą bramkę lecz w samej końcówce strzałem z dystansu popisał się Filip Balcewicz i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Swój pierwszy mecz rozegrali również chłopcy z drużyny Pogoni Szczecin. Zmierzyli się z UKS Czwórka Kościan. Choć łatwo nie było to mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla Pogoni. Bramki jak na zawołanie strzelał Olaf Korczakowski.

Kolejne mecze dla AP Szczecin tez nie należały do łatwych. Mecz z AS Dziecięcego OPOLE zakończył się wygraną Szczecinian 2:1.

Natomiast Pogoń wygrała z MLKS WIDOK Skierniewice aż 7:0a w obronie wysoką skutecznością popisali się dwaj obrońcy Damian Witkowski i Daniel Białek.

Ostanie mecze w fazie grupowej były również ekscytujące. Pogoń zmierzyła się z KS Koziołek Poznań. mecz był niezwykle wyrównany. Bramkarze dwoili się i troili aby nie wpuścić bramki. jednak zwycięsko z tej potyczki wyszli nasi chłopcy, a wyrazy uznania należą się Mikołajowi Chmielewskiemu, naszemu bramkarzowi, który stanął na wysokości zadania. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Chłopcy z AP Szczecin zamierzyli się z dobrymi znajomymi w innych turniej tzn. SP Orzeł 2010 Rettin (Wałcz). Nasi chłopcy na początku meczu nie mieli szczęścia przy wykończaniu swoich akcji i piłka mijała słupek raz z prawej strony bramki, a raz z lewej. W końcu szczęście się uśmiechnęło do naszej drużyny i chłopcy strzelali jak na zawołanie. mecz zakończył się wynikiem 7:0.

Obie nasze drużyny wyszły z fazy grupowej. Po losowaniu nasi chłopcy przez fazę pucharową przeszli jak burza wygrywając swoje mecze.

AP Szczecin - UKS Kopernik Poznań 8-0

Pogoń Szczecin - KS Koziołek Poznań 6-2

W finale spotkały się nasze obie drużyny. Spiker przed meczem zapowiadał Szczeciński mecz przyjaźni. Na początku było trochę chaosu, ale szybciej opanowali grę chłopcy z AP Szczecin strzelając pierwszą bramkę. później kolejne trafienia i mecz zakończył się wynikiem 5:0. Na pochwałę zasługują wszyscy nasi chłopcy za odwagę, walkę i determinację. Nagrodą są dwa pierwsze miejsca w turnieju i wyjazd na wielki finał do Warszawy.

Nagrody indywidualne dla zawodników zdobyli:

Najlepszy bramkarz turnieju - Mikołaj Chmielewski (Pogoń Szczecin)

Najlepszy strzelec turnieju - Olaf Korczakowski (Pogoń Szczecin)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Krawczyk (AP Szczecin)

autor: .Trener. 2012-05-13 18:44:23

Profil .Trener. w Futbolowo Prosilibysmy o jakies info - jakich rywali mieliscie w fazie pucharowej i jakie wyniki padły (obie drużyny).
Pozdrowieia z Sosnowca

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Obóz Letni Sypniewo 2012 cz.I
Ładowanie...